HP LaserJet seria P2030 - TONERY HP

HP LaserJet seria P2030

autor: dnia 23.kwietnia.2010, kategoria: Bez kategorii

Szczególnie dla małych zespołów. Drukowanie profesjonalnie wyglądających, czarno-białych dokumentów z prędkością do 30 str./min oraz wbudowany interfejs Ethernet/Fast Ethernet1 w łatwej w obsłudze konstrukcji, oferowanej po przystępnej cenie. Ten model obsługuje tylko kasety z symbolem Q7553A. Tonery do HP P2035 kosztują w granicach 250zł netto.

HP LaserJet P2030

HP LaserJet P2030

HP LaserJet zapewnia zwiększenie wydajności oraz zadowolenie z poniesionej inwestycji.

Prędkość drukowania do 30 str./min i technologia Instant-on zapewniająca szybki wydruk pierwszej strony również w trybie niskiego zasilania.
Większa wydajność zespołów roboczych dzięki wbudowanemu interfejsowi Ethernet/Fast Ethernet1.
Wygodne podłączenie drukarki do komputera za pomocą portu USB lub portu równoległego.
Podajnik na 250 arkuszy umożliwia drukowanie dokumentów biurowych każdego rodzaju i dowolnej długości; uniwersalny podajnik na 50 arkuszy obsługuje wiele typów nośników.

Druk w profesjonalnej rozdzielczości.

Drukowanie profesjonalnej jakości dokumentów z wyraźnym tekstem i ostrymi obrazami dzięki trybowi HP FastRes 1200, który zapewnia efektywną rozdzielczość wyjściową 1200 dpi.
Niewielkie wymiary tej eleganckiej drukarki sprawiają, że nie zajmuje dużo miejsca na biurku i doskonale nadaje się do stosowania w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
Wyjątkowy tryb Quiet2 umożliwia ograniczenie hałasu podczas pracy urządzenia.
Niezawodny wkład drukujący HP LaserJet, zaprojektowany pod kątem potrzeb użytkowników i optymalizacji jakości druku, zapewnia znakomite rezultaty.


Łatwa w eksploatacji i konserwacji.

Inteligentne rozwiązania wbudowane w oryginalną kasetę z tonerem HP optymalizują jakość wydruku i umożliwiają łatwe zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi dzięki wyświetlaniu komunikatów o ich niskim poziomie.
Bezpośredni dostęp do kasety z tonerem HP LaserJet umożliwia prostą i wygodną instalację oraz wymianę.
Łatwy w obsłudze panel sterowania LED zapewnia proste wybieranie funkcji drukarki.
Wbudowany interfejs Ethernet/Fast Ethernet ułatwia udostępnianie urządzenia1.

Komentowanie wyłączone.