HP Color LaserJet seria CM1312 - TONERY HP

HP Color LaserJet seria CM1312

autor: dnia 23.kwietnia.2010, kategoria: Bez kategorii

Większa produktywność dzięki ekonomicznemu, laserowemu urządzeniu wielofunkcyjnemu HP — łatwemu w obsłudze i zapewniającemu wydruk wysokiej jakości kolorowych dokumentów. Drukowanie i kopiowanie z prędkością do 12 str./min w czerni i 8 str./min w kolorze, a także łatwe skanowanie na płaskim skanerze i wysyłanie faksów1.

HP CP LaserJet CM1312

HP CP LaserJet CM1312

Ekonomiczne, kolorowe, laserowe urządzenie wielofunkcyjne HP z faksem1 umożliwia szybkie uzyskanie profesjonalnych rezultatów.

Profesjonalne rezultaty oraz niski koszt i oszczędność miejsca dzięki ekonomicznemu laserowemu urządzeniu wielofunkcyjnemu HP.  Tonery do hp cm1312 posiadają nowatorską konstrukcję nowej generacji HP ColorSphere oraz technologię HP ImageREt 3600 zapewniającą zaawansowane funkcje drukowania, skanowania, kopiowania i wysyłania faksów1.

Większa wydajność i lepsze rezultaty dzięki szybkiemu i niezawodnemu kolorowemu laserowemu urządzeniu wielofunkcyjnemu HP.

Zintegrowane funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i wysyłania faksów1, technologia Instant-on oraz duża prędkość drukowania i kopiowania (do 12 str./min w czerni i do 8 str./min w kolorze) zapewniają większą wydajność. Wbudowany interfejs sieciowy pozwala zaoszczędzić czas i łatwo udostępniać pliki1.

Nowatorskie urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet można łatwo zainstalować, obsługiwać, udostępniać i konserwować.

Kreatory, instalatory, intuicyjny panel sterowania oraz łatwe i wygodne w wymianie materiały eksploatacyjne sprawiają, że urządzenie wielofunkcyjne można łatwo zainstalować, obsługiwać, udostępniać i konserwować. Uniwersalny sterownik drukarki zapewnia dostęp do funkcji drukowania oraz statystyk.

Komentowanie wyłączone.