HP LaserJet M1522 - TONERY HP

HP LaserJet M1522

autor: dnia 23.kwietnia.2010, kategoria: Bez kategorii

HP LaserJet P1522

HP LaserJet P1522

Łatwe w obsłudze, wydajne urządzenie wielofunkcyjne HP, które zwiększa wydajność. Toner sferyczny HP oraz niezawodny, inteligentny wkład drukujący optymalizują jakość druku. Bardzo szybkie funkcje drukowania, skanowania i kopiowania potrafią sprawnie pracować z dokumentami.

Wszystkie potrzebne funkcję w cenie, która zmieści się w twoim budżecie.

To niedrogie urządzenie wielofunkcyjne HP posiada funkcje drukowania, kopiowania i faksowania1. Obsługa Hi-Speed USB 2.0 i szybka, bezpieczna praca w sieci umożliwiają łatwe udostępnianie urządzenia. Procesor 450 MHz i pamięć rozszerzalna do 64 MB umożliwiają przetwarzanie złożonych plików.

Wydajne i niezawodne urządzenie, za pomocą którego uzyskasz dokumenty profesjonalnej jakości.

Znakomita wydajność dzięki szybkiemu przetwarzaniu, zaawansowane języki drukarki, funkcje skanowania w kolorze i faks z pamięcią1 na ponad 300 stron. Tonery do hp m1522 oraz inteligentny wkład drukujący pozwalają otrzymać wydruki profesjonalnej jakości.

Duża prędkość druku i szybki wydruk pierwszej strony zapewniają wysoką wydajność.

To szybkie i wydajne urządzenie wielofunkcyjne HP znacznie zwiększa wydajność. Dzięki technologii Instant-on i prędkości do 23 str./min. zadania drukowania i kopiowania są wykonywane bardzo szybko. Domyślne ustawienie układania kopii pozwala wyeliminować ręczne sortowanie dokumentów.

Komentowanie wyłączone.